Jan 8, 17 / Aqu 08, 01 17:05 UTC

Slovak/Czech  

Ahojte Vsetci Slovaci a Cesi co ste sa pripojili k tomuto spolocenstvu.Rad by som sa dozvedel vase nazory na tento projekt,co si o nom myslite a tak...to by bolo zatial vsetko....tak dik

Jan 18, 17 / Aqu 18, 01 21:59 UTC

Ahoj, zatim to vypada dobre, ale cas ukaze jak to bude dale

Jun 10, 17 / Can 21, 01 08:29 UTC

Ahoj Asgardians,

I am from Australia however I am living and working in Prague, is there anyone here that speaks English and would like to form a new Czech chapter of Asgardia? Please let me know of your interest in this.  

-Rau

Jun 25, 17 / Leo 08, 01 19:59 UTC

Ahojte priatelia. Som rád, že som našiel toto spoločné československé fórum. Chcel by som vás poprosiť, či by ste prosím po kliknutí na môj profil za mňa zahlasovali? Som kandidátom na debudanta a bol by som rád, keby ste mi, ako spoločná komunita, venovali chvíľu a dali mi hlas. :) + By som sa vás rád opýtal, ako zatiaľ hodnotíte smerovanie projektu Asgardie, a čo vravíte na pripravovaný satelit? Nahrali ste už svoje dáta? 

Jul 4, 17 / Leo 17, 01 00:55 UTC

Hello fellow Asgardian friends from Slovakia, greetings from a fellow Asgardian from France!
I will be in Bratislava for a short visit on July 10th and I was wondering if some of you guys would be free to meet up and share ideas about Asgardia on that day around or after lunch?
Please reply here to let me know!
Ivan :)


(google translated:)
Ahoj kolegami asgardoví priatelia zo Slovenska, pozdravy od kolegu Asgardov z Francúzska!
Budem v Bratislave na krátku návštevu 10. júla a zaujímalo by ma, či sa niektorí z vás budú môcť stretnúť a zdieľať predstavy o Asgardii v tento deň okolo alebo po obede?
Prosím, odpovedzte na túto otázku a dajte mi vedieť!
Ivan :)

Nov 29, 17 / Sag 25, 01 13:38 UTC

Ahoj, traba to brat troch z nadhladom, fajn projekt. uvidime, co sa z toho "vyklube". Satelit je hore, mali by sme sa tesit.