Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 21:43 UTC

BOSSZANKODÓ. Grrrrrrrr  

Ide írhatunk mindent ami bosszant minket.

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 21:46 UTC

Na akkor ezennel el is kezdem a bosszankodást. Gondoltam ránézek a wikipédiára, hogy hogy áll Asgardia wiki oldala. Hátööö, volt-nincs. A kedves wikipédia adminok törölték. És mi a vicces? Az hogy Asgardia már most komolyabb kezdeményezés, mint mondjuk ez:

https://hu.wikipedia.org/wiki/Liberland

Ilyen alapon ezt is törölhették volna, de nem....

Komolyan nem értem a magyar wiki adminok mi a fészkes fenéért törölgetnek mindent ész nélkül? Nem az első eset amikor ilyet látok tőlük.

Jan 23, 17 / Aqu 23, 01 14:51 UTC

Szembesültél azzal, hogy a magyarul beszélő, magyar papírokkal élők nem mindegyike magyar...

Jan 23, 17 / Aqu 23, 01 16:20 UTC

Ez egyáltalán nem attól függ. Egyszerűen csak hatalommániás, magukat mindenkinél okosabbnak tartó alakok.

Jan 23, 17 / Aqu 23, 01 21:17 UTC

Csak úgy általánosságban, amikor valaki hazudik nektek, és már tudjátok az igazat régóta, ő mégis tovább hazudik nektek, pedig már rájött hogy tudjuk az igazat, de ennek ellenére csak hazudik, hogy a lelki világát nyugtassa vele... Ez nagyon fel tud idegesíteni.

Jan 28, 17 / Pis 00, 01 08:46 UTC

Grrrrrr. Miért nem használja ez a 644 magyar a fórumot? Talán 20-an ha vagyunk eddig, akik valaha is írtunk ide :(

Legalább valami témát hozzatok fel ami miatt szívesen járnátok a fórumra.

Jan 28, 17 / Pis 00, 01 11:26 UTC

Szerintem a 20 az túlzás, ami szomorú... Nem értem az emberek miért nem erőltetik meg magukat, hogy egy kicsit is megismerjék a másikat, és tényleg úgy nézzünk ki, mint egy közösség, nem valami kis baráti társaság, akik néhanapján összeülnek beszélgetni egy kicsit.

Jan 28, 17 / Pis 00, 01 18:59 UTC

Ami rémisztő az az arány. Minimum 644 magyar fér hozzá ehhez a fórumhoz, ennyien vannak Magyarországról. Egészen biztos hogy még legalább fele ennyi magyar más országokból. És ebből kevesebb mint 20 volt képes eddig életjelet adni magáról A többiek csak regisztráltak és ennyi. Jó lenne ha valami körlevelet kiküldhetnénk nekik, hogy legyenek aktívabbak.

Apr 29, 17 / Gem 07, 01 14:19 UTC

Sziasztok! 

Új vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy a regisztrációkor a hosszú ékezetes betűket később megfogja jeleníteni a későbbiekben vagy nem? 

Apr 29, 17 / Gem 07, 01 15:21 UTC

Szia! Elvileg igen, de szerintem írhatod ékezet nélkül is.