Dec 29, 16 / Cap 28, 00 06:45 UTC

اضافه کردن زبان فارسی به سایت  

درود بر کهکشان همانطور که مطلع هستید بجز زبان انگلیسی سه زبان دیگر هم به سایت اضافه شده‌اند، با توجه به تعداد بالای ایرانیان متقاضی اقامت در آسگاردیا بهتر نیست ما هم سایت را ترجمه کنیم و زبان فارسی را جهت بهبود خدمات به ایرانیان به سایت اضافه کنیم؟ کسی مطلع هست چطور باید با ادمین‌های اصلی تماس گرفت و کسی هست که گروه ترجمه تشکیل بدهیم؟

Dec 29, 16 / Cap 28, 00 16:36 UTC

با سلام. تاپیک هایی برای فراخوانی مترجم ها وجود دارد و از طریق آن میتوانید مترجم های فارسی را پیدا کنید.در خصوص اضافه کردن زبان فارسی هم بنده موافقم.

Dec 31, 16 / Cap 30, 00 09:59 UTC

با سلام ، اینکه زبان فارسی هم به سایر زبان های سایت اضافه بشه خیلی هم خوبه ولی فکر میکنم کسایی که تو سایت ثبت نام کردن مطمئنن یه شناختی از سایت و زبان خارجه داشتند وگرنه چطور این همه ایرانی میتونستند ثبت نام کنند یا فرم های مخصوص خودشونو تو مرحله دوم ثبت نام پر کنن یا زمانی که برای پرچم آسگاردیا رای گیری شد یا طراحیش میتونستن از سایت استفاده کنن. تازه زبان هم اضافه بشه فقط وقتی رو زمین باشیم میشه ازش استفاده کرد تو فضا دوباره باید اینگلیسی صحبت کرد و نوشت پس چه بهتره که اون دسته از دوستان و خوده بنده زبانمونو قوی کنیم. با تشکر بابت تاپیک

Jan 10, 17 / Aqu 10, 01 11:44 UTC

به نظر من نباید زبان فارسی به سایت اضافه بشه تا مردم عوام وارد این سایت بشن مثل همونایی که اینستاگرام ایران رو به گند کشیدن تتلو ها و پسران دختر نماها و دلقک ها و دنیا جهان بخش ها و سحر قریشی و امثالهم بزارید کسی که در سرونشتش هست اینجارو پیدا بکنه و ایرانی های عوام حمله نکنن و بسیجیا حمله نکنن و فحش ندن حداقل اینجا آبروی ایرانی ها حفظ بشه

Jan 19, 17 / Aqu 19, 01 14:40 UTC

به نظر من بهتره گروهی فراتر از مترجم درکنار خود داشته باشیم. ما از همین امروز نیازمند دیپلمات و مذاکره کننده هستیم تا ارتباطی موثر تر با ازگاردیا برقرار کنیم. این مهمه که با وجود جمعیت کم بتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم پس هرچه سریع تر افراد مناسب رو گزینش و حمایت کنیم.تشکر.

Jan 19, 17 / Aqu 19, 01 23:43 UTC

موافقم.

Jan 25, 17 / Aqu 25, 01 14:03 UTC

من میتونم کمک کنم،اگر مقرر شد بصورت رسمی این پیشنهاد رو به دولت مرکزی بدیم من میتونم تو تیم ترجمه کمک کنم

Jan 25, 17 / Aqu 25, 01 16:06 UTC

سلام به آزگاردیایی ها منم میتونم کمک کنم, من الان مسلط به زبان ترکی استانبولی و انگلیسی هستم. و حدود یک سال و نیم که در حال نوشتن یک رمان به زبان ترکی استانبولی هستم. خیلی خوشحال میشم اگه بتونم توی تیم مترجمان آزگاردیا باشم, دوستان عزیز اگه خبری شد و یا خواستید به صورت رسمی به آزگاردیا پیشنهادی بدید, رو منم حساب کنید, با تشکر از شما, دوستار شما...دختر آزگاردی

Hello Asgardian's, I can help to asgardian translation team, I write a novel in Turkish language from a year and half, And I'm fluent in English and Turkish Language, I Am Glad If I can help to asgardia, Your friend...Asgardian Girl.

Last edited by:  Fatemeh Ghodrati (Asgardian, Candidate)  on Jan 25, 17 / Aqu 25, 01 16:09 UTC, Total number of edits: 2 times

Jul 8, 18 / Leo 21, 02 10:59 UTC

درود دوستان

بنده مترجم تمام وقت هستم و به زبان انگلیسی تقریباً به طور کامل تسلط دارم (ده ها کتاب ترجمه ی بنده در ایران چاپ شده). خوشحال میشم در چنین شرایطی اگر کمکی از دستم بر میومد، انجام بدم. فقط لطفاً با من تماس گرفته بشه تا در جریان باشم. چون تا چند ماه دیگه ماموریت های مقطعی دارم و ممکنه متوجه نشم.

Last edited by:  Roshak Noorani (Asgardian)  on Jul 10, 18 / Leo 23, 02 18:55 UTC, Total number of edits: 2 times