Aug 28, 18 / Lib 16, 02 15:24 UTC

Belediye Başkanlığı Seçimleri Hakkında  

Sevgili Asgardialı!

Belediye başkanlığı seçimleri şuan devam ediyor, ve dahil olmak için sadece 2 haftanız kaldı!

Asgardia'nın belediye başkanı kimdir?

Müstakbel belediye başkanları, çeşitli yerel düzeylerde uzay ulusunun vatandaşları ile Cumhurbaşkanı, Hükümet ve parlamento gibi Asgardia'nın merkezi yönetimi arasındaki bağ olacaklar. Gelecekte, belediye başkanları kendi şehirleri/bölgeleri için, Asgardia'nın genel yönelimlerini temel alarak, eylem planlarına karar verecekler. Belediye başkanları, hükümete yerel topluluktan geri bildirimler sağlayan ve yönetimsel otoritenin felsefesini ve inisiyatif araçlarını kendi şehir/bölgelerinde yönlendirebilecek Asgardia'nın temsilcileridir.

Nasıl belediye başkanı adayı olunur?

Asgaria.space adresindeki seçim sayfasını ziyaret et ve "Belediye Başkanı ol" tuşuna basarak başvur. Başvuru ücretini öde ve kişisel profil sayfanda seçim programını yayınla.

Ülkenden veya şehrinden sevdiğin bir adayı desteklemek istiyorsan, kişisel profilleri üzerinden onlara oy ver, ve seçim programlarını Asgardia'nın sayfalarında ve sosyal medyada paylaş.

Asgardia'nın belediye başkanlığı seçimlerinde yer al - Asgardia topluluğunun bir temsilcisi ol veya adayını destekle!

İlk uzay ulusunun belediye başkanlığı seçimlerine hoş geldiniz!

Tüm sorular için lütfen bizimle iletişime geçin: elections-@asgardia.space

Yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

Saygılarımızla,

Belediye başkanlığı seçimleri destek ekibi

Oct 19, 18 / Oph 12, 02 19:50 UTC

Degerli Asgardia'lilar,

Bana inanan ve benim için oy kullanan bütün Asgardia'lilara tesekkür ederim.

İstanbul Belediye Başkanlığını temsilen soru ve fikirleriniz için bana eren.omurzak@mayors.asgardia.space adresinden ulasabilirsiniz.

Saygilarimla,

Eren Omurzak

Oct 22, 18 / Oph 15, 02 07:41 UTC

Sayın Eren Omurzak,

Büyük İstanbul buluşmasının ardından seçim başarınızı bir kez daha Asgardia Uzay Ulusu huzurunda kutlamak isterim.

Saygılarımla

Parlamento/Vatandaşlık Komite Üyesi

Uğur Aydın

Oct 25, 18 / Oph 18, 02 09:09 UTC

Çok teşekkür ederim Uğur Bey.

Saygılarımla,

Eren Omurzak

Dec 21, 18 / Cap 19, 02 14:04 UTC

Sayın Eren Omurzak,

Sizi Seçimler sonrası tebrik etmek istiyorum.

Görevinizin hakkını vereceğinizden eminim.

Saygılarımla 

Emre ÇAKIR.