Aug 28, 18 / Lib 16, 02 15:21 UTC

Türkçe Forum  

Değişen forum ile birlikte önceden kullanılan forum linki aşağıdadır. Eski konuların takibini oradan yapabilirsiniz. Eğer yeni bir konu açmak isterseniz şu anki forumu kullanabilirsiniz:

https://asgardia.space/en/forum/forum/turkey-47/

Sep 1, 18 / Lib 20, 02 18:50 UTC

Merhaba ben profilimde yanlışlıkla yanlış doldurulmuş bilgiler için tekrar doldurmak için yenileme ve güncelleme istiyorum

Sep 1, 18 / Lib 20, 02 18:52 UTC

Asgardıa vatandaşı olmuyor sanırım birşeylerde yanlışlık var asgardıa vatandaşı olmak istiyorum 

Sep 2, 18 / Lib 21, 02 01:16 UTC

Profil bilgilerinizde bir hata varsa citizens@asgardia.space adresine bir mail atarak düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Bakanlıkların kurulma ve faaliyete geçme aşamasında olduğumuz şu günlerde bireysel bilgilerinizin doğruluğu çok önemli çünkü Vatandaşlık Bakanlığı çalışmaya başladığında şuan vatandaş olan herkesin tespitini yapıp kimlik ve pasaport işlemlerini yapacak. Eğer bilgileriniz doğru değilse maalesef işlemlerinizi yapmak mümkün olmayacaktır. Sizin sorununuz üzerinden bu durumda bulunan tüm Asgardialı dostlarımıza duyurmuş olalım.

Oct 17, 18 / Oph 10, 02 09:36 UTC

MERHABA

VATANDAŞLIK ŞARTLARI NELER?NEYE GÖRE KABUL EDİLECEĞİZ? VE İSTANBULDA SABİT BİR YER KURUM DERNEK NE DERSENİZ MEVCUTMU ?? MERAK EDİLEN KONULAR BUNLAR AMA BEN NET BİR BİLGİ ALAMADIM ?? DAHA AKTİF OLMAK VE GELİŞMELERDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN NE YAPACAĞIZ?

Oct 20, 18 / Oph 13, 02 12:08 UTC

Sayın Gea vatandaş olabilmek için anayasayı onaylamaniz gerekiyor. Bunun için de 18 yaşından büyük olmalısınız. İstanbul'da veya Türkiye'nin başka herhangi bir yer yok. Tüm işlemler ve iletişim internet üzerinden sağlanıyor. Yeni sonuçlanan belediye başkanlığı sonuçları ile artık İstanbulun bir belediye başkanı var, yakın zamanda görevine fiilen başlayacak. O zaman onunla her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm bilgilendirmeleri facebook sayfamızdan ve grubundan takip edebilirsiniz.