Oct 8, 17 / Oph 01, 01 00:14 UTC

arkadaşım Uğur Aydın ve sevgili türk asgardiali halkı, dostlarım ve arkadaşlarım  

Arkadaşım uğur, Güzel sözlerin ve jesttin için çok Teşekkür ederim arkadaşım, gerçekten çok nazik, çok iyi'sin, güzl sözlerin için teşekkür ederim.

Gerçekten sizinle olmakaktan gurur duyuyorum, asgardiali olarak'da, ilk yüzbin olarakda, sizinle olmaktanda, sizinle tanişmaktanda, ve sizin gibi güzel ve iyi kalpli insanlarla arkadaş olmaktanda, çok teşekkür ederim,

Sizi, güzel ülkenizi, dilinizi hep sevdim ve sevmeye devam ediceğim, hep türkiye den, bu güzel ve iyi insanlarla dolu ülkeden arkadaşlarım olsun istemiştim, güzel diliniz, türkçeyi de çoook seviyorum, hatta ikiz kardeşim'le evde türkçe konuşuyoruz, tekrar teşekkür ederim,

Asgardia gibi turkiyeyi'de kendi ülkem gibi seviyorum, istanbulla aşık ve izmiri'de seviyorum, aslında tüm turkiyeyi seviyorum, sevdim ve aşık olduğum başka ülkeler kanada, amerika, almanya, ingilitere ve...

Ayrıca türkçe bir roman yazıyorum, senaryo da olabilir, bence çok güzel bir hikaye, umarım bir gün dizi olur, çok istiyorum, tabi beğenebilirse ki umarım beğenilir, iki buçuk yıl dır yazmaya devam ediyorum, hayallerimden biri, gerçekten.

Teşekkürler, sizi seviyorum.  😊❤

Oct 9, 17 / Oph 02, 01 08:22 UTC

Sevgili Fatemeh (MAYA)

Öncelikle "İkiz" kardeşine kocaman sevgiler gönderiyorum. 

Değişik coğrafyalardan arkadaş sahibi, dost sahibi olmak beni de fazlası ile memnun etti. Ve senin yazdığın kelimeler bizim için çok önemli. Bizim coğrafyamıza, dilimize, insanımıza olan yakınlığın ve sevgin karşısında "TÜRKİYE SAYFASI" Asgardia vatandaşları adına asıl biz sana teşekkür ederiz. Gelişen bu güzel dostluğun tüm Asgardia vatandaşlarına örnek olmasını dilerim..

Seninle ortak yanlarımızdan biriside "Kitap" yazıyor olmamız. Ben İzmir'liyim biliyorsun, ve böyle bir şehirde yaşıyorsan yazar veya Şair olman an meselesidir.

400 sayfalık Bilim Kurgu roman yazdım ve bitti. Türkiye'nin en önemli 2 yayın evine gönderdim ve cevap bekliyorum. Umarım senin yazdığın kitap çok başarılı olur, mücadeleni görüyorum ve sana fazlası ile saygı duyuyorum.

Unutmayalım, Asgardia dostluk ve barış adına kuruldu,

Ve umarım başarılı oluruz MAYA,

Oct 10, 17 / Oph 03, 01 11:09 UTC

Teşekkür ederim arkadaşım,

Değişik coğrafyalardan arkadaş sahibi, dost sahibi olmak beni de çok mutlu ediyor,
Tüm kalbimle güzel sözlerin için teşekkür ederim,

Sizin gibi güzel ve iyi kalpli insanlarla arkadaş olmak benim için büyük bir önür, tekrar çok teşekkür ederim,

Ve evet, izmiri'de çok seviyorum, kısmet olursa çeşmeyi 'de çok merak ediyorum, gelip görmeyi çok istiyorum,

Yazar olmanı bilmiyordum, çok iyi, çok sevindim,

Vay be, 400 sayfalık bilim kurgu, sen bir dahi sin dostum,

Benim yazdığım, romanlık, aksiyon, macera, heyecan, aşk, tütku ve..., her şey dahil sayılır,

Teşekkür ederim, benimde size saygım sonsuz, ve umarım senin yazdığın kitab da çok başarılı olup çok satar,

Evet, başarılı olacağız, umarım.

Size tüm kalbimle sevgilerimi gönderiyorum,

Sağlıcakla kalın dostlarım,

Sizi seviyorum, Maya.