Dec 21, 16 / Cap 20, 00 18:06 UTC

Mühendislik topluluğu KURALIM  

Merhabalar Ben Müjdat. Yeni mezun oldum, Makina Mühendisiyim. Mühendislik topluluğu olarak ne yapabiliriz? Hiç şüphesiz en çok ihtiyaç duyulacak olan bizleriz. ArGe konusunda proje fikirlerini açalım.. Odak noktamda ENERJİ var. Yeni bir enerji kaynağı... Çok iyi bir fikrim var!

Dec 24, 16 / Cap 23, 00 21:18 UTC

Merhaba, ben de Onur. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği'nden yaklaşık bir yıl kadar önce mezun oldum. Aynı fikirdeyim böyle bir topluluk şart. Gelecekle ilgili hayal kuruluyorsa bu işte biz mühendislere çok büyük işler düşüyor. Maalesef mühendis olarak kendi mesleğimde çalışamazsam da bu konu da yardım etmek isterim. İlk akla olarak enerji gelmiş iyi düşünmüşsünüz, bunun yanında geri dönüşüme de önem vermemizi öneririm. Herkesin katkısıyla güzel şeyler ortaya çıkacağına inanıyorum. Şimdilik bu kadar. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Last edited by:  Onur Kabil (Asgardian)  on Dec 24, 16 / Cap 23, 00 21:18 UTC, Total number of edits: 1 time

Dec 25, 16 / Cap 24, 00 18:39 UTC

Forum içerisinde bu konular üzerine yoğunlaşmış kişilerin tartışabildiği alt forumlar mevcut. İsterseniz orada tüm dünyadaki mühendislerle fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Dec 26, 16 / Cap 25, 00 17:59 UTC

Ben de toplum mühendisiyim de şuan için pek bir işlevselliğimiz yok sanırım.

Jan 2, 17 / Aqu 02, 01 22:00 UTC

Merhaba ben Benan, Enerji Sist. Mühendisiyim seneye inşallah. Benimde birkaç fikrim var. Fakat daha resmi zamanlara bırakmayı düşünüyorum. Faydamız dokunur belki :)

Jan 3, 17 / Aqu 03, 01 17:06 UTC

merhaba ben yağmur. yazılım mühendisiyim güzel fikirler oluşturacağımıza inanıyorum.

Jan 6, 17 / Aqu 06, 01 10:22 UTC

Merhabalar ben Özgür. Elektronik Mühendisiyim ve 9 yıldır kendi işletmemi yönetiyorum. Yeni projelere fiilen ve fikren katkıda bulunabilirim.

Jan 7, 17 / Aqu 07, 01 05:51 UTC

Merhaba ben Okhan Uzakyol Gemi Makine Zabitiyim. Herhangi bir konuda sorularınızı bekliyorum.

Jan 7, 17 / Aqu 07, 01 13:33 UTC

Merhaba ben Mehmet Mekatronik Mühendisiyim . Evet bizlere cok fazla ihtiyaçları olacak İleride düşünülebilir

Jan 9, 17 / Aqu 09, 01 19:49 UTC

Merhabalar Ben KIZIL, Şu an lise öğrencisiyim 4 tane yazılım dili biliyorum. Asgardialılar ne isterse yazılım işiyle uğraşanlar yapmaya hazırdır. Asgardianın ilk oyununu Türkler yazmalı bence bunu yapmaya başlamalıyız. Diğer Ülkelerdeki insanlar fikir sahibi olmadan önce.

Jan 11, 17 / Aqu 11, 01 20:43 UTC

Merhaba Ben Salih, 3. Sınıf Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Şu an için oluşturulan bu topluluğun Mars'a götürülmesi gibi bir planın olmamasından dolayı memnuniyetsiz olmakla birlikte, yine de böylesi bir proje içinde çalışıyor olmanın hayalinin bile güzel olduğu gerçeğiyle size katılıyorum :)

Jan 12, 17 / Aqu 12, 01 12:08 UTC

merhaba ben de Emre sadece asgardia da değil burda fikirlere katkı sağlamak isterim 3. sınıf bilgsiayar mühendisliği okuyorum. Eğer ulaşmak isteyenolursa e-mailim : emre.gss@gmail.com

Jan 12, 17 / Aqu 12, 01 13:14 UTC

Merhaba ben Batuhan. Biyomedikal Mühendsliği üçüncü sınıf çğrencisiyim. Çeşitli yazılım dilleri ([C], Matlab, vb.) ve AutoCad biliyorum.

Jan 14, 17 / Aqu 14, 01 21:14 UTC

Merhaba ben daha mühendis değilim kazanınca beni de alın eyv

Jan 18, 17 / Aqu 18, 01 13:50 UTC

Merhaba ben Kubilay, Elektrik - Elektronik Teknisyeniyim. Emirlerinizi beklerim mühendis abilerim. Skype: kubilay1881