Jan 4, 17 / Aqu 04, 01 14:29 UTC

TABİİ KAYNAKLAR  

DEĞERLİ ASGARDİALI ARKADAŞLARIM. DOĞAMIZ GEREĞİ OLARAK YARADILIŞIMIZDAN BUGÜNE KADAR BENLİĞİMİZDE EVRİM GEÇİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. BU NEDENLE İLK İNSANDAN BUGÜNE KADAR İSTİLACI VE AŞIRI İSTİFLEYİCİ TOPLUMLAR OLUŞTURDUK. TEKRAR ÖZÜMÜZE DÖNMEK ADINA KARŞIMIZA ÇIKMIŞ OLAN BU ASGARDİA PROJESİNİ BİR FIRSAT OLARAK GÖRÜYORUM. AYNI GREENPEACE ÖRNEĞİNDE OLDUĞU GİBİ BİZLERDE ASGARDİANLI OLARAK TABİİ KAYNAKLARIMIZIN DOĞRU KULLANILMASI ADINA MÜCADELE EDİP EL BİRLİĞİ İLE DÜNYAMIZI KORUMALIYIZ. SİZLERLE BU KONUYU PAYLAŞMAK BENİ OLDUKÇA MUTLU ETTİ. SAYGILARIMLA

Jan 20, 17 / Aqu 20, 01 05:45 UTC

Lütfen postlarınızda CAPS tuşunu gerektiği kadar kullanınız.

Jan 20, 17 / Aqu 20, 01 07:36 UTC

Beni ikna etmek çok basit, keşke yazımdaki vermek istediğim mesajdanda bahsetseydin,

Sevgilerimle

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 06:20 UTC

Tamam senin istediğin gibi olsun. Yarattığın düşünce gayet ütopik. Birebir olmasa bile aynı kanıdayız. Fakat asgardia çiğköftecisi açıyorum ,yok dürümcü açıyorum futbol takımı kuruyorum şeklinde konu açan ciddiyetsiz insanlar yazdıklarının %1 ini algılamazlar. Boşa kürek çekiyoruz, o yüzden çok fazla kasmayınız. Kendinize yazık.

Kısa özet: Değmez.

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 06:31 UTC

Konumuza gelirsek gerek özelden gerek buradan seninle kozmoloji bilgimi paylaşmaktan zevk duyarım.

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 07:32 UTC

Tamam o zaman,

Bilim kurgu roman yazıyorum ve çok fazlada iddalı değilim. Senin yardımına ihtiyacım var, anlatacağım bölüm kitabımdan,

Müdahale için dünyaya bir ekip gönderiyorlar fakat Wormhole gibi geçitler sorun yaratabiliyor, yani senin anlayacağın dilden konuşayım durağanlıktan ötürü çöküyor. Ve bende uzun süre bu geçidin içinin açık kalabilmesi için Wormholun olay ufkundan sonraki bölümünü egzotik Madde ile kapladım böylelikle bu Wormhole sorunsuz bir geçit haline gelebilecekti. En azından ekip görevini tamamlayana kadar,

Serkan Unalan beye bu kitaptan bahsetmiş ve olumlu bir yanıt almıştım, senden yardım istediğim konu şu, bu yazıda düzeltmemi istediğin yanlış varmı?

Saygılarımla

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 14:59 UTC

Eğer bu bir kitapsa okuyucu kafasında egzotik kaplamayi betimlemesi gerekir. Ben kafamda canlandırmadım bilim-kurgu yazdığın için özgün olmalısın. Ayrıca sınırları zorlaman güzel, sonuçta hayal gücünü geliştiren de bunlar. Her zaman betimleme yap ki zaten cahil olan halk iyice sudan cıkmıs balığa donmesinler.

Jan 21, 17 / Aqu 21, 01 19:22 UTC

Değerli asgardialı arkadaşım ortak bir paydada buluşmak güzel oldu. Betimleme ihtiyacından bahsettiğin konuyu açacak olursam şayet egzotik madde kavramı reel olan bilimsel bir fenomendir. Solucan delikleri ve kara deliklerin uzun soluklu açık durumda kalmalarını sağlar. Ben genede derimki madem konumuz uzay bizi takip eden tüm asgardialı arkadaşlarımızla nacizane olarak bilgilerimizi paylaşmalıyız. Seninde forum yazılarını merakla bekleyip olumlu yada olumsuz eleştirilerimi dostane ve samimi bir biçimde yapacağımdan şüphen olmasın.