Jun 16, 17 / Can 27, 01 01:08 UTC

Tuvalet sıkıntısı;) wc  

Herkes sunu bunu yapalim diyor'da

Lokantasindan tut, spor takımı, biride demiyorki, şu güzelim uydumuzumami siçacaz;)) hadi bu medeni diye gecinenler heryere sıçar, bari biz türk toplumu olarak bir elatalim;) eyy uzay ulusu büyük sıçmak sıkıntı , büyük 5, küçük 1 asgardia lirasi; )) Işletmeyi turkler yaparsa beleş, tuvalet kapisina yazi yazmak parali ha;))

Last edited by:  Mehmet Emin Karademir (Asgardian)  on Jun 16, 17 / Can 27, 01 01:10 UTC, Total number of edits: 2 times

Jun 16, 17 / Can 27, 01 17:24 UTC

Nasıl cevap vereyim bilemedim :D

Lütfen daha yapıcı konulara odaklanalım? Günün birinde uzay istasyonu yapılmasına karar verilirse eminim bedava tuvaletler de planlara eklenecektir. 

Jun 20, 17 / Leo 03, 01 00:49 UTC

En iyisini yaptın dostum;) buda senin anlayışlı ve samimiyetindendir; 

kiminle nasıl hangi zeka ile yapıcı olabilirizki sende biliyorsun ki insanlar o kadar hayatlarından bikmışki bir eğlence olarak bazen ciddiyet disina çıkılıp teselli bulmak iyidir

Jun 24, 17 / Leo 07, 01 02:32 UTC

Köyde, dağlık alanlarda genelde toprağı kazarlar. Küçük kulubelerdeki tuvaletlerden toprağa döküntüler akarak gider. Uzayda demir yığınları arasında bu atıkları dönüşüme sokamayız ve toplu tuvaletler inşa edemeyiz şahsen insanlar farklı hastalıkları bu yolla bulaştırabilir. Kişisel tuvaletlerin giderleri robotlar tarafindan toplanarak uzak bir yere taşınabilir saçma değil ve bir kurgu paylaşımı bizi gerçek olmasına zorlamayacaktır :))

Jun 27, 17 / Leo 10, 01 14:51 UTC

Sen bir harikasın dostum, fikirse fikir mantıklı düşünce,uzay mekiği vidanjoru gibi bi proje;))

Jul 21, 17 / Vir 06, 01 11:27 UTC

Uzayda bitki yetiştirmek için harika bir yol :)

Bakınız THE MARTİAN..

DİYEREK NOKTA KOYMAK İSTEDİM..