Aug 17, 17 / Lib 05, 01 17:29 UTC

Türkiye'yi kutliyalim, let's congratulate Turkey  

Merhabalar,

Tüm Türk vatandaşlari ulkeler arasındaki birinciliginizi kutliyorum,

Komşu ulkeden sizinle iletişim kurmak ve kutlamak istemiştim,

Yirmi beş yaşindayim ve sizinle, yani turkiye'yi cocuklugumdan beri izliyor (dizi ve filmlerde) ve seviyorum,

bide turkce birşeyler yaziyorum, roman gibi, senaryo da olabilir, iki-uç yil oldu, daha bitmedi.

sizi, guzel ulkenizi, dilinizi, kulturunuzu, yemeklerinizi, misafir perverliginizi, iyi insanlarla dolu bir ulkesiniz,

Sizi seviyorum turkiye.

Sizinle tanişmayi çok isterim ve memnun olurum.

Saygilar ve sevgiler'le,

(Asgardia'daki Ve doğum adim: Maya)

Gerçek adim: Fatemeh Ghodrati,

Iran asgardia lideri. (Local leader at asgardia, debutant candidate)

Last edited by:  Fatemeh Ghodrati (Asgardian, Candidate)  on Aug 17, 17 / Lib 05, 01 23:30 UTC, Total number of edits: 2 times

Aug 17, 17 / Lib 05, 01 19:58 UTC

Merhaba Fatemeh Ghodrati,

Mesajın ve Türkiye ile ilgili güzel sözlerin için teşekkür ederim. Türk Asgardialılar olarak birinci sırada olmaktan bizler de mutluyuz ama tüm Asgardialılar birinci sırada bana göre. Çünkü bir yarış içerisinde değiliz.17 Ağustos 2017 22:51 itibariyle 298.675 Asgardialı, hep birlikte, tek yürek olarak birinciyiz. Hedefimiz, felsefemiz ve özlemlerimiz bir. Yani, Fatemeh, sizleri de kutluyoruz Asgardialılar olarak. 

Bizler de sizleri seviyoruz ve teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız tüm Asgardialı dostlar...

Aug 17, 17 / Lib 05, 01 23:23 UTC

Teşekkürler seref kaplan, sozleriniz beni, bizi çok mutlu etti, sizde iyi ki varsiniz, biz artık asgardiyali olarak, tek millet, tek yureğiz, hepinizi seviyorum, tekrar teşekkür ederim, hepinize çok guzel bir hafta sonu diliyorum, goruşmek uzere...maya. :-)

Last edited by:  Fatemeh Ghodrati (Asgardian, Candidate)  on Aug 17, 17 / Lib 05, 01 23:33 UTC, Total number of edits: 1 time

Aug 18, 17 / Lib 06, 01 07:54 UTC

Selam @Fatemeh,

Seni genel forum sayfasında yazdığın yazılardan az çok tanıyorum. Ve inan ki seni Bizim sayfamızda görmek harika bir durum,

Yapmış olduğun bu hareket (jest) umarım diğerlerimizi de örnek olur ve seninde dediğin gibi (Bir İnsanlık Bir Birlik) sloganı altında bu bayrağı daha da ilerilere taşırız.

Türkçe öğrenme gayretini, coğrafyamız ve kültürümüz için kullandığın güzel hislerini canı gönülden takdir ediyorum.

Önce Türk Sonra Asgardia Uzay Ulusu vatandaşı olarak seni saygı ve sevgi ile selamlıyorum -MAYA-

ve MAYA ismi benim çocukluğumda bilim kurgu dizisinde şekil değiştiren bir kadın karakterdi, HARİKASIN.

Last edited by:  Ugur Aydin (Asgardian, Candidate, Member of the Parliament)  on Aug 18, 17 / Lib 06, 01 07:56 UTC, Total number of edits: 1 time

Aug 18, 17 / Lib 06, 01 12:52 UTC

@Ugur aydin, merhebalar,

Çok teşekkür ederim, harika olan siz'siniz, turkiyenin guzel insanlari, guzel sozleriniz beni çok mutlu etti,duygulandim, iyi ki bu topiki açip ve sizi kutlamak için yazmişim, burada olmak harika, buyuk bir onur duydum, duyiyorum, sizi tanimak ve konuşmayi her zaman çok istemişim'dir,

inşallah guzel ulkenizi de ziyaret etmek nasip olur, sizi ve ulkenizi yakindan gormek ve tanişmayi da çok isterim,

*ve (doğum adim aslina MAHYA, ben kendim MAYA'ya çevirdim ;-), guzel dilinizi de kendi kendime oğrendim.

tekrar çok teşekkür ederim, onur duydum, ve çok memnun oldum,

sizi seviyorum, goruşmek uzere...Maya. :-) :-*

Last edited by:  Fatemeh Ghodrati (Asgardian, Candidate)  on Aug 18, 17 / Lib 06, 01 12:54 UTC, Total number of edits: 1 time