Jan 12, 17 / Aqu 12, 01 12:36 UTC

TEŞEKKÜRLER  

BEN EN KÜÇÜK ASGARDİA VATANDAŞLARINDAN BİRİYİM. 5 YAŞIMA GİRMEKTEN VE ANNEM BABAM SAYESİNDE BU TOPLULUĞA KATILMAKTAN ÇOK MUTLU OLDUĞUMU PAYLAŞMAK İSTEDİM. HOŞÇAKALIN

Jan 12, 17 / Aqu 12, 01 21:16 UTC

Merhaba uzayagezi, sizin gibi yepyeni jenerasyonu aramızda görmek keyif verici. Uzun süreçte çocukların hayal gücü ve yaratıcılığına ihtiyacımız olacak :)

Jan 13, 17 / Aqu 13, 01 12:17 UTC

Sayın Serkan Unalan,

Kızım Alara Zeynep adına teşekkürünüzü ve temennilerinizi canı gönülden kabul ediyorum. sizinle paylaşmak istediğim ve yardımlarınıza yada önerilerinize ihtiyaç duyduğum bir konu var, hali hazırda sona yaklaşmış ve neredeyse finali görmeye yakın bir bilim kurgu roman yazıyorum. romanımın ana teması ise dünyadaki su sıkıntısına ve gelişigüzel kullanımına işaret etmek ve dikkat çekmek..tamda böyle bir sosyal sorumluluk projesini kaleme almışken asgardia uzay ulusunun içerisinde yer alabilmiş olmak benim eşim ve küçük kızım için tarif edilemez bir duygu. 2 yıldır üzerinde çalıştığım kitabımın bir bölümünde solucan deliğini geçit olarak kullanan ve galaksimize giren barışçıl bir müdahale ekibinden bahsediyorum, dünya atmosferine girmeden önce asgardia uydumuzun yanından geçtiklerini betimlesem sizce uygun olurmu. umarım ki asgardia projemiz hızla hedefine ulaşır. yazmayı umduğum bu kısmı size gönderebilirim fakat ingizce çeviri yapılarak diğer forum kısımlarınada sizin vasıtanız ile iletilmesi apayrı bir heyecan olur. en azından içinde asgardia kelimesi geçen ve gurur duyabileceğimiz bir esere topluluğumuz olarak imza atmış oluruz. anlayışınız ve hoşgörünüzden ötürü ailem adına teşekkürlerimi sunarım. kullanıcı adım uzayaseyahat, ismim uğur aydın hoşçakalın