Jul 20, 17 / Vir 05, 01 20:43 UTC

Otomatik Hesap Kaldırma İşlemi Uygulamada!  

Merhaba Asgardia,

Herkesin bilmesini isteriz ki, Otomatik Hesap Silme işlemi şimdi çalışır durumdadır. Başka bir deyişle, artık Asgardia üyesi olmak istemiyorsanız, profilinize giriş yapabilir ve daha sonra ekranın en altındaki 'Hesabı Sil (Delete Account)' seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Bunun anlamı:

1. Hesabınız giriş yapmaya kilitlenecek,
  2. Kişisel bilgileriniz veri tabanımızdan silinecek,
  3. Web sitesinde ve forumdaki kişisel bilgileriniz artık görüntülenemeyecek,
  4. Email hesabınız kaldırıldı olarak işaretlenecek,
  5. Ulusal Sembollerdeki oylarınız silinecek,
  6. Ana Yasadaki kabul oyunuz silinecek,
  7. Kişisel blog sayfanızdaki mesajlarınızı silinecek,
  8. Aday Profil sayfanız silinecek (Eğer varsa),
  9. Forumdaki mesajlarınız silinecek,
  10. Kullanıcı adınız kalacakancakkilitli hesabınızla ilişkilendirilmeye devam edecek.

Eğer fikrinizi değiştirirseniz ve hesabınızı tekrardan aktif etmek isterseniz, citizens@asgardia.space adresine talebinizi bildiren bir email göndermeniz gerekecek. Ekibimiz hesabınızı tekrar aktif hale getirecek ve size geçici bir şifre sağlayacaklar. Sonrasında, tekrar login olduktan sonra, kişisel verilerinizi girmeniz ve Anayasa'yı tekrardan onaylamanız gerekecek.

Sistemde hala bazı hatalar olabileceği ve sizler için bu kolaylığı sağlamaya ve bu hataları düzeltmeye çalıştığımız için, sabırlı olmanızı rica ediyoruz

• Saygılarımla,
  • Rebekah Berg
  • Topluluk İşleri Başkanı
  • NGO Asgardia

Jul 21, 17 / Vir 06, 01 11:21 UTC

İngilizcesi yetersiz bir kimse es kaza kaldır simgesine tıkladı diyelim. o zaman ne olacak. bunun bir önlemi var mı. veya 2. bir doğrulama istemiyor mu sistem. ben bunu aktif olduğu an gördüm ve ne kadar basit bir uygulama diye düşündüm. İntihar genine benziyor, tıklasam ne olur mantığı.

Bence görevliler 2. bir onay formuna yönlendirip bir dizi bilgi girişini onaylattıktan sonra ben robot değilim seçeneği ile bunu halletmeli. 

Diye düşünüyorum..Dikkat li olmak ta fayda var.

Jul 22, 17 / Vir 07, 01 05:08 UTC

Merhaba uguraydin,

Yöneticilere sorduğumda, kazara butona basaılsa bile hesabın hemen silinmeyeceği bildirildi. Bunun için bir form doldurulması grektiği ve sonrasında da bir onay emali gönderileceği, onay emalinden sonra ise hesabın silineceği yönünde bilgilendirildim. Umarım sorunuzu cevaplayabilmişimdir.

Teşekkür ederim.

Jul 22, 17 / Vir 07, 01 10:16 UTC

Selam Şeref Kaplan.

Cevabin oldukca makul. Arştirman icin teşekkür ederim.

Nov 27, 18 / Sag 23, 02 19:46 UTC

Daha önce hesabımı sildim sonra farkettim ki hala mail alıyorum acaba silinmedi mi diye kontrol ettim bir baktım ki hesabım silinmemiş. Reşit değilim ailem hesabımı silmemi istiyor ama bakıyorum ki hesabımı sil diye bir seçenek yok lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten zor durumda kaldım

Nov 29, 18 / Sag 25, 02 09:02 UTC

Hi Asgardian 1059431, 

If you send an email to support@asgardia.space from the account that you used to register they will be able to remove you.

-------------------

Merhaba Asgardian 1059431,

Eğer kaydolmak için kullandığınız hesaptan support@asgardia.space adresine bir e-posta gönderiyorsanız sizi kaldırabileceksiniz.

Last edited by:  Mariya Kudryavtseva (Asgardian, Member of the Parliament)  on Nov 29, 18 / Sag 25, 02 09:03 UTC, Total number of edits: 1 time

Jan 9, 19 / Aqu 09, 03 21:00 UTC

topluluktan kalıcı olarak ayrılmak istiyorum. profilimden izleyeceğim yolu anlatabilir misiniz? hesabı sil butonunu bulamıyorum.

Jan 10, 19 / Aqu 10, 03 07:05 UTC

Hi phamtomII,

To submit a permanent deletion request, please contact our team at support@asgardia.space.

--------------

Merhaba phamtomII,
Kalıcı bir silme isteği göndermek için, lütfen support@asgardia.space adresindeki ekibimizle iletişim kurun.