Sep 8, 17 / Lib 27, 01 11:48 UTC

Asgardia Ulusal Sembolleri Yarışmasını Kazananların Listesi  

27 Ağustos 0001 / 8 Eylül 2017

Asgardia ulusal sembolleri için yapılan yarışma, 15 Ekim 2016 - 20 Ocak 2017 tarihleri arasında www.asgardia.space web sitesinde yapıldı. 

Popüler oyların sonuçlarına dayanarak, aşağıdaki semboller en popüler olanlardır. Yarışmanın şartları ve koşulları uyarınca kazananlar ödüllerini alacaktır.

Bayrak: Ahmet Alay, Türkiye, 

Arma: Vyacheslav Kirievsky, Rusya,

Ulusal Marş: Michael Klubertanz, Almanya,

Slogan: Giuseppe Azzato, İtalya (Ab scientia libertas. Ab libertas pacem - from science comes freedom, from freedom comes peace – Bilimden özgürlük, Özgürlükten Barış Gelir. ),

Selamlaşma: Timothy Duijker, Hollanda

Bu katılımcılar, yarışmaların ilan edilen kurallarına uygun olarak ödüllerini alacaklardır.

Birlik Günü çerçevesinde yapılan popüler oylamaya dayanarak, aşağıdaki semboller en popüler olanlardır:

Bayrak (23636 oy) 

Arma (27078 oy)

Ulusal Marş (29877 oy)

Nolu Kararname:

https://drive.google.com/open?id=0B-7gi8nzPrhvdGNoRW9UZnA5dzQ

Last edited by:  Seref Kaplan (Candidate, Asgardian, Member of the Parliament)  on Sep 8, 17 / Lib 27, 01 13:00 UTC, Total number of edits: 1 time
Reason: Adding a link of Decree 8

Sep 8, 17 / Lib 27, 01 14:19 UTC

Ulusal marş kategorisinde benim bestem birinci gelmesine rağmen başka bir arkadaşın ismi var listede. Neden acaba? 

Sep 9, 17 / Sco 00, 01 10:33 UTC

Merhaba Gökhan Bey marş bestenize bayıldım, daha sonra bunun değerlendirileceğine eminim! En popüler beste olmasına rağmen karar alıcılar ne yazık ki biz değiliz...

Last edited by:  EMRAH SANLI (Asgardian)  on Sep 9, 17 / Sco 00, 01 10:34 UTC, Total number of edits: 1 time

Sep 9, 17 / Sco 00, 01 13:35 UTC

Beğeniniz için teşekkür ederim. Yalnız kendi kafalarına göre seçeceklerse boşuna oylamaya sunmasalardı o zaman. Direk istediklerini seçselerdi. Zaten iki farklı oylama varmış. Bunun nedenini de anlayabilmiş değilim! 

Last edited by:  Gokhan Harputlu (Asgardian)  on Sep 9, 17 / Sco 00, 01 13:36 UTC, Total number of edits: 1 time

Sep 11, 17 / Sco 02, 01 07:28 UTC

Gökhan Kardeşim, bazı kararlar devlet büyükleri ve yöneticiler tarafından onanır. Yani bizlerin vermiş olduğu oy ile geri plandaki işleyiş aynı olamaz. Profosyonel bir ekip tarafından ayrı bir değerlendirme hatta istenmeyen yerlerinde revizyon dahi olacaktır. Örneğin bir parti Kurulduğunu düşün, bu partinin ismini dahi ajanslar çalışma yaparak belirler.

Sonuç itibarı ile yapmış olduğun besteyi dinledim ve ben dahil bir çok kişinin bestene oy verdiğini biliyorum, seçilmemiş olman bestenin asla kötü olduğu anlamına gelmiyor. Mesela ben bayrak yarışmasında 3 adet tasarımla yarıştım ve inanırmısın kapanışı 0.90 ile yaptım. Buna rağmen benim için eğlenceliydi, çocuklarıma bir an'ı saklayabildim diye düşünüyorum. Sende bu yazılanları bir an'ı olarak sakla lütfen.

Benim için sen (Gönüllerin Şampiyonusun) dostum, unutma,

Saygılarımla -Asgardia Space Nation, Uğur Aydın-

Last edited by:  Ugur Aydin (Asgardian, Candidate, Member of the Parliament)  on Sep 11, 17 / Sco 02, 01 07:30 UTC, Total number of edits: 1 time